Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy, Toruń

About

Przeszukaj stronę...

2.04/00075/2013

KILKA SŁÓW O NAS

Centrum Szkoleń i Zabezpieczeń Medycznych PERFORMED jest niepublicznym ośrodkiem edukacyjnym, zarejestrowanym oficjalnie jako instytucja szkoleniowa.

Nr rejestru instytucji szkoleniowych 2.04/00075/2013

Naszą kadrę stanowią specjaliści ratownictwa medycznego, lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, instruktorzy BHP i PPOŻ.

Jesteśmy zespołem praktyków, nasza wiedza i umiejętności opierają się w głównej mierze na doświadczeniach zdobytych podczas pracy zawodowej. Sami bierzemy udział w manewrach ratowniczych, uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach oraz seminariach, aby rozwijać swoje kwalifikacje.

Prowadzimy Szkolenia i Kursy Pierwszej Pomocy dla osób niezwiązanych bezpośrednio z medycyną. Naszymi klientami są zarówno firmy i instytucje jak i osoby indywidualne. Autorskie programy kursów opierają się na wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji z 2015 roku.

Posiadamy bardzo bogate zarówno edukacyjne jak i techniczne zaplecze sprzętowe, pozwalające na rzetelne i profesjonalne wykonywanie usług z zakresu szeroko pojętego ratownictwa. Mamy do dyspozycji defibrylatory AED szkoleniowe i prawdziwe, zestawy do pozoracji ran, fantomy do ćwiczeń resuscytacji krążeniowo- oddechowej, przestrzenne rekwizyty medyczne, specjalistyczny sprzęt używany w zespołach podstawowych Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Specjalizujemy się również w organizacji zabezpieczeń medycznych imprez masowych dla firm i instytucji.

Naszą działalność uzupełniają pokazy ratownictwa medycznego oraz prelekcje związane bezpośrednio z tematyką ratowania zdrowia i życia. Posiadamy specjalną ofertę dla placówek oświatowych.

W 2015 roku poszerzyliśmy nasze usługi o kompleksową obsługę firm z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy napisz do nas.

Skonstruujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, zadbamy o najdrobniejsze szczegóły.

PERFORMED © 2012 • WYKONANIE 3WAY ART STUDIO


Flash website powered by MotoCMS - a Flash Templates provider.