Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy, Toruń

Kurs pierwszej pomocy Toruń - performed.pl

Przeszukaj stronę...

2.04/00075/2013

OFERTA

WITAMY

AKTUALNOŚCI

W dniu 9.05.2017 zabezpieczaliśmy odbywający się w MCSM w Toruniu festiwal Explory zorganizowany przez Fundację Zaawansowanych Technologii.

W dniu 8.05.2017 w hotelu Meeting w Toruniu przeszkoliliśmy pracowników DPS w Żurominie.

W dniu 26.04.2017 przeszkoliliśmy grupę pracowników Starostwa Powiatowego w Toruniu.

W dniu 20.05.2017 zabezpueczaliśmy Turniej Judo dzieci zorganizowany przez UKS Kodokan Toruń.

W dniu 16 września 2016 przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla pracowników M-GOPS--u w Golubiu- Dobrzyniu.

W dniu 6 września 2016 roku przeszkolilismy pracowników Alchem Grupa sp. z o.o. w Toruniu. Zakres szkolenia obejmował zagadnienia z pierwszej pomocy oraz obslugę apteczek zakładowych.

W dniu 1 czerwca 2016 przeszkoliliśmy nauczycieli Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu- Dobrzyniu. Tematyka zajęć obejmowała pierwszą pomoc w stanach zagrożenia życia oraz obsługę apteczek.

W dniu 17.10.2015 zabezpieczaliśmy turniej judo zorganizowany przez UKS KODOKAN Toruń.

Odnotowaliśmy jedną poważniejszą kontuzję.

W dniu 25 listopada 2014 zakończyliśmy roczny cykl Szkoleń z zakresu Udzielania Pierwszej Pomocy oraz Obsługi Apteczek Zakładowych dla wszystkich pracowników Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu. Przeszkoliliśmy łącznie 590 osób. Serdecznie dziękujemy kierownictwu firmy za współpracę.

W dniu 11.12.2014 przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy na terenie budowy Centrum Kulturalno-Kongresowego "Jordanki" dla kadry kierowniczej Mostostal S.A. (kierownicy budowy oraz służba BHP).

W dniach 3 i 4 listopada 2014 przeszkolilismy 40 pracowników firm CDTP oraz Contact Center z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz obslugi apteczek zakładowych.

W dniu 30.08.2014 przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla kadry kierowniczej PEKAES SA Oddział w Bydgoszczy.

W dniu 30.08.2014 w ramach VI Święta Ulicy Szerokiej i Królowej Jadwigi zabezpieczaliśmy medycznie Turniej Toczenia Beczek ze Śledziami.

W dniu 21.06.2014 zabezpieczaliśmy medycznie Turniej Judo odbywajacy się w klubie UKS KODOKAN na ul. Łąkowej w Toruniu. Dziękujemy serdecznie Trenerom za zaufanie.

W dniu 31 maja 2014 r. nasi ratownicy zabezpieczali medycznie piknik "Twarzą do Wisly" odbywajacy się na błoniach nadwislańskich przy odrestaurowanej przystani AZS-u.

W dniu 31 maja 2014 przeprowadzilismy cykl pokazów z zakresu ratownictwa medycznego podczas festynu odbywajacego się na terenie XLO w Toruniu. Zdjęcia na naszym profilu FB.

W dniach 2 i 3 maja 2014 zabezpieczaliśmy medycznie spektakl plenerowy "Basculoscopia" odbywajacy się na pl. Cyrkowym w Toruniu.

W dniu 5 kwietnia 2014 przeszkoliliśmy kadrę kierowniczą Toruńskich Surowców Wtórnych sp. z. o. o.

W dniu 26 marca 2014 przeszkoliliśmy pracowników Przedszkola Gminnego w Złejwsi Małej k. Torunia. Szkolenie obejmowało postępowanie w najczęstszych stanach zagrożenia życia i zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem nagłych stanów pediatrycznych.

W dniu 10 marca 2014 przeszkoliliśmy pracowników bydgoskiego oddziału firmy Hart.

W dniu 28 lutego 2014 nasi ratowncy przeszkolili z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej pracowników toruńskiego Oddziału Eltel Networks

Nasi ratownicy zabezpieczali 24. edycję festiwalu Afryka Reggae Festiwal. Tylko raz potrzebna była interwencja Pogotowia Ratunkowego. Dziekujemy serdecznie organizatorom za miłą atmosferę.

W ramach kursu "Pielęgnacja i opieka osoby zależnej - osoby chorej, starszej, dziecka, osoby niepełnosprawnej" nasi ratownicy przeszkolili jego uczestników z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W dniu 27 listopada 2013 r. nasi ratownicy przeszkolili pracowników Fantasy Park w galerii Copernicus w Toruniu.

W dniu 29 października 2013 nasi ratownicy przeprowadzili Pokazy Pierwszej Pomocy wraz z elementami ratownictwa medycznego dla 30 pracowników Brico Depot w Toruniu.

W dniu 31.08.2013 nasi ratownicy zabezpieczali medycznie V Święto Ulicy Szerokiej i Królowej Jadwigi.

Na szczęscieudało się uniknąć poważniejszych kontuzji uczestników "Turnieju Toczenia Beczek ze Śledziami"

W dniu 27.08.2013 nasi ratownicy przeszkolili pracowników Hotelu "Retman" w Toruniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz obsługi apteczek zakładowych.

W dniu 8 kwietnia 2013 r.nasza firma przeszkoliła grupę pracowników Zespołu Szkół w Kowalewie Pomorskim.

Szkolenie dotyczyło udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach nagłych oraz praktycznego korzystania z apteczek.

Dziękujemy serdecznie wszystkim kursantom.

Dziękujemy pracownikom Hotelu 1231 w Toruniu za bardzo miłą atmosferę podczas Kursu Pierwszej Pomocy Przedemdycznej.

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, opiekunów, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych na Kurs Pierwszej Pomocy Dzieciom. Szczegóły dostępne na biuro@performed.pl oraz pod nr tel. 796 818 474. Termin kursu: 16 marzec 2013 r.

Prowadzimy Szkolenia i Kursy Pierwszej Pomocy dla osób niezwiązanych bezpośrednio z medycyną. Naszymi klientami są zarówno firmy i instytucje, jak i osoby indywidualne. Nasze autorskie programy kursów oparte są na wytycznych ERC 2015 oraz KPP.

Ponadto zajmujemy się kompleksową realizacją Zabezpieczeń Medycznych imprez masowych.

PERFORMED to firma stworzona przez profesjonalistów z pasji do dzielenia się wiedzą na temat udzielania pierwszej pomocy. Docenisz nasze wieloletnie doświadczenie, nowatorskie podejście do każdego szkolenia, sumienność przy najmniejszych zleceniach oraz konkurencyjne ceny.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest propagowanie praktycznej wiedzy dotyczącej pierwszej pomocy w formie szkoleń i kursów bezpośrednio u Klienta. Zapraszamy do lektury i współpracy.

PERFORMED © 2012 • WYKONANIE 3WAY ART STUDIO


Flash website powered by MotoCMS - a Flash Templates provider.